سامانه رزرو آمایش، کارگاه و ویژه برنامه های آزمون های مفهومی مهارتی:

از تمایزات اصلی مجموعه بزرگ داداِستان، قدرت خلاقیت نوآوری و ابتکار آن در حوزه های مختلف می باشد.
در همین راستا، هر ساله اجرای همایش های عظیم تخصصی با موضوعات گوناگون در بودجه بندی آزمون های مفهومی مهارتی قرار می گیرد تا هر کدام بخش مهمی از نیازها و خواستها حقوق دانان داداِستانی را در مسیر موفقیت، پوشش داده و آنها را در این مسیر رهنمون سازد. کارگاههای تخصصی با موضوعات حقوقی، آمایش های حرفه ای، باشگاه موفقیت، کانون بالندگی، ویژه برنامه های مشاوره ای و دهها سرفصل دیگر، همگی از خدمات ممتاز و انحصاری آزمون های مفهومی مهارتی محسوب می شوند که حقوق دانان از طریق این سامانه می توانند به رزرو و سپس شرکت در این برنامه ها اقدام کنند و گام موثری در جهت نیل به هدف غایی بردارند.

رزرو رایگان آزمون تعیین سطح گروه سوم آزمون های مفهومی مهارتی( 49 مرحله ای )

راهنما

باتوجه به فرارسیدن سال 1398 طرح عیدانه آزمونهای مفهومی_مهارتی ویژه گروه سوم آزمونی آغاز گردید و تا پایان اسفند ماه 1397مهلت استفاده از این طرح وجود دارد . گروه آزمونی 49مرحله ای همانند سایر گروههای آزمونی شامل :آزمون،آمایش،کارگاههای علمی-تخصصی و ویژه برنامه می باشد. داوطلبان از هم اکنون می توانند با ثبت نام در این گروه آزمونی و بهره جویی از طرح عیدانه،ازخدمات مشاوره ای و پشتیبانی مجموعه درخصوص لیست منابع، نحوه برنامه ریزی،نحوه آسیب شناسیهای مطالعاتی،نحوه پیگیری عملکرد موثر در آزمونها و... استفاده نمایند.

چنانچه در شهر شما یکی از دفاتر همکاران داداستان وجود دارند، برای آزمون حضوری از منوی انتخاب همکاران نام آن را انتخاب نمایید.

اگر مایل به شرکت در آزمون به صورت حضوری نیستید و یا در شهر شما دفتر همکاران داداستان وجود ندارد، آزمون اینترنتی را انتخاب نمایید.

برای اطلاع از آدرس حوزه امتحانی آزمون تعیین سطح و هماهنگی با دفتر همکاران در سطح کشور از لینک زیر استفاده کنید:

فهرست همکاران

توجه!

لطفا فیلدهای ستاره دار را با دقت تکمیل کنید.

CAPTCHA code
طراحی و اجرا: واحد انفورماتیک دهکده سفید